OAuth2 Authentication (7.x-1.0-alpha2) - en to tr translation catalogue (6 entries)

en: Save configuration
tr: Yapılandırmayı kaydet

en: The configuration options have been saved.
tr: Yapılandırma seçenekleri kaydedildi.

en: edit
tr: düzenle

en: User settings
tr: Kullanıcı ayarları

en: Server settings
tr: Sunucu ayarları

en: New user: %name (%email).
tr: Yeni kullanıcı: %name (%email).
