OAuth2 Authentication (7.x-1.0-alpha2) - en to vi translation catalogue (7 entries)

en: Save configuration
vi: Lưu cấu hình

en: The configuration options have been saved.
vi: Các tùy chọn cấu hình đã được lưu lại.

en: edit
vi: sửa

en: User settings
vi: Cài đặt người dùng

en: Server settings
vi: Thiết lập máy chủ

en: Scope
vi: Phạm vi

en: New user: %name (%email).
vi: Người dùng mới: %name (%email).
