OAuth2 Authentication (7.x-1.0-beta1) - en to bg translation catalogue (6 entries)

en: Save configuration
bg: Запази настройката

en: The configuration options have been saved.
bg: Настройките са запазени.

en: edit
bg: редактирай

en: User settings
bg: Настройки на потребител

en: Server settings
bg: Настройки на сървър

en: New user: %name (%email).
bg: Нов потребител: %name (%email).
