OAuth2 Authentication (7.x-1.0-beta1) - en to el translation catalogue (7 entries)

en: Save configuration
el: Αποθήκευση ρυθμίσεων

en: The configuration options have been saved.
el: Οι επιλογές διευθέτησης αποθηκεύτηκαν.

en: edit
el: επεξεργασία

en: User settings
el: Ρυθμίσεις χρήστη

en: Server settings
el: Ρυθμίσεις διακομιστή

en: Scope
el: Εμβέλεια

en: New user: %name (%email).
el: Νέος χρήστης: %name (%email).
