OAuth2 Authentication (7.x-1.0-beta1) - en to eo translation catalogue (6 entries)

en: Save configuration
eo: Konservu agordojn

en: The configuration options have been saved.
eo: Agordaj opcioj estas konservitaj.

en: edit
eo: redakti

en: User settings
eo: Uzantaj agordoj

en: Server settings
eo: Servilaj agordoj

en: New user: %name (%email).
eo: Nova uzanto: %name (%email).
