OAuth2 Authentication (7.x-1.0-beta1) - en to et translation catalogue (7 entries)

en: Save configuration
et: Salvesta seadistus

en: The configuration options have been saved.
et: Seadistusvalikud on salvestatud.

en: edit
et: muuda

en: User settings
et: Kasutaja sätted

en: Server settings
et: Serveri seadistus

en: Scope
et: Ulatus

en: New user: %name (%email).
et: Uus kasutaja: %name (%email).
