OAuth2 Authentication (7.x-1.0-beta1) - en to hr translation catalogue (6 entries)

en: Save configuration
hr: Spremi postavke

en: The configuration options have been saved.
hr: Postavke spremljene.

en: edit
hr: uredi

en: User settings
hr: Postavke korisnika

en: Server settings
hr: Postavke poslužitelja

en: New user: %name (%email).
hr: Novi korisnik: %name (%email).
