OAuth2 Authentication (7.x-1.0-beta1) - en to id translation catalogue (8 entries)

en: Save configuration
id: Simpan konfigurasi

en: Miscellaneous settings
id: Pengaturan lainnya

en: The configuration options have been saved.
id: Opsi-opsi konfigurasi sudah disimpan.

en: Client ID
id: ID Klien

en: User settings
id: Pengaturan pengguna

en: Server settings
id: Pengaturan server

en: Scope
id: Lingkup

en: New user: %name (%email).
id: Anggota baru: %name (%email).
