OAuth2 Authentication (7.x-1.0-beta1) - en to is translation catalogue (6 entries)

en: Save configuration
is: Vista stillingar

en: The configuration options have been saved.
is: Stillingarnar hafa verið vistaðar.

en: edit
is: breyta

en: User settings
is: Notandastillingar

en: Server settings
is: Stillingar þjóns

en: New user: %name (%email).
is: Nýr notandi: %name (%email).
