OAuth2 Authentication (7.x-1.0-beta1) - en to km translation catalogue (6 entries)

en: Save configuration
km: រក្សាទុក​ការ​កំណត់​រចនាសម្ព័ន្ធ

en: The configuration options have been saved.
km: បាន​រក្សាទុក​ជម្រើស​ការ​កំណត់រចនាសម្ព័ន្ធ ។

en: edit
km: កែសម្រួល

en: User settings
km: ការ​កំណត់​អ្នក​ប្រើ

en: Server settings
km: ការកំណត់​ម៉ាស៊ីន​បម្រើ

en: New user: %name (%email).
km: អ្នកប្រើ​ថ្មី ៖ %name (%email) ។
