OAuth2 Authentication (7.x-1.0-beta1) - en to ku translation catalogue (6 entries)

en: Save configuration
ku: پاشەکەوتکردنی شێوەپێدان

en: The configuration options have been saved.
ku: هەڵبژردنەکانی ڕێکخستن پاشەکەوت کرا.

en: edit
ku: ده‌ستکاریکردن

en: User settings
ku: ڕێکخستنەکانی ئەدامان

en: Server settings
ku: سازکارییەکانی ڕاژەکار

en: New user: %name (%email).
ku: بەکارهێنەری نوێ : %name (%email).
