OAuth2 Authentication (7.x-1.0-beta1) - en to oc translation catalogue (6 entries)

en: Save configuration
oc: Enregistrar la configuracion

en: The configuration options have been saved.
oc: Las opcions de configuracion son estadas enregistradas.

en: edit
oc: modificar

en: User settings
oc: Paramètres dels utilizaires

en: Server settings
oc: Paramètres del servidor

en: New user: %name (%email).
oc: Utilizaire novèl : %name (%email).
