OAuth2 Authentication (7.x-1.0-beta1) - en to ta translation catalogue (6 entries)

en: Save configuration
ta: முறைப்படுத்தலை சேமி

en: The configuration options have been saved.
ta: அமைவாக்கத் தெரிவுகள் சேமிக்கப்பட்டன

en: edit
ta: மாற்று

en: User settings
ta: பயனர் அமைவுகள்

en: Server settings
ta: வழங்கி அமைவுகள்

en: New user: %name (%email).
ta: புதிய பயனர்: %name (%email).
