OAuth2 Authentication (7.x-1.0-beta1) - en to th translation catalogue (6 entries)

en: Save configuration
th: บันทึกค่า

en: The configuration options have been saved.
th: บันทึกการตั้งค่าแล้ว

en: edit
th: แก้ไข

en: User settings
th: ตั้งค่าผู้ใช้

en: Server settings
th: การตั้งค่าเซิร์ฟเวอร์

en: New user: %name (%email).
th: ผู้ใช้ใหม่: %name (%email)
