OAuth2 Authentication (7.x-1.0) - en to af translation catalogue (5 entries)

en: Save configuration
af: Stoor konfigurasie

en: The configuration options have been saved.
af: Die konfigurasie-opsies is gestoor.

en: edit
af: redigeer

en: Server settings
af: Bediener-instellings

en: New user: %name (%email).
af: Nuwe gebruiker: %name (%email).
