OAuth2 Authentication (7.x-1.0) - en to be translation catalogue (6 entries)

en: Save configuration
be: Захаваць налады

en: The configuration options have been saved.
be: Абраныя налады захованыя.

en: edit
be: рэдагаваць

en: User settings
be: Налады карыстальнікаў

en: Server settings
be: Налады сэрвераў

en: New user: %name (%email).
be: Новы карыстальнік: %name (%email)
