OAuth2 Authentication (7.x-1.0) - en to bo translation catalogue (6 entries)

en: Save configuration
bo: སྒྲིག་འགོད་ཉར་ཚགས

en: The configuration options have been saved.
bo: སྒྲིག་འགོད་ཀྱི་གདམ་ཚན་ཉར་ཚགས་བྱས་ཟིན།

en: edit
bo: རྩོམ་སྒྲིག

en: User settings
bo: སྤྱོད་མཁན་སྒྲིག་འགོད།

en: Server settings
bo: ཞབས་ཞུ་བའི་སྒྲིག་འགོད

en: New user: %name (%email).
bo: སྤྱོད་མཁན་གསར་བ། %name༼%email༽
