OAuth2 Authentication (7.x-1.0) - en to bs translation catalogue (5 entries)

en: Save configuration
bs: Sačuvaj postavke

en: The configuration options have been saved.
bs: Postavke konfiguracije su sačuvane.

en: edit
bs: izmijeni

en: User settings
bs: Korisničke postavke

en: Server settings
bs: Podešavanja servera
