OAuth2 Authentication (7.x-1.0) - en to ca translation catalogue (8 entries)

en: Save configuration
ca: Desa la configuració

en: Miscellaneous settings
ca: Paràmetres addicionals

en: The configuration options have been saved.
ca: S'han desat les opcions de configuració.

en: edit
ca: edita

en: User settings
ca: Configuracions d'usuari

en: Server settings
ca: Preferències del servidor

en: Scope
ca: Àmbit

en: New user: %name (%email).
ca: Nou usuari: %name (%email).
