OAuth2 Authentication (7.x-1.0) - en to cy translation catalogue (6 entries)

en: Save configuration
cy: Cadw ffurfweddiad

en: The configuration options have been saved.
cy: Mae dewisadau ffurfweddu wedi ei gadw.

en: edit
cy: golygu

en: User settings
cy: Gosodiadau defnyddiwr

en: Server settings
cy: Gosodiad y gweinyddwr

en: New user: %name (%email).
cy: Defnyddiwr newydd: %user (%email).
