OAuth2 Authentication (7.x-1.0) - en to eu translation catalogue (6 entries)

en: Save configuration
eu: Gorde konfigurazioa

en: The configuration options have been saved.
eu: Konfigurazio aukerak gorde dira.

en: edit
eu: editatu

en: User settings
eu: Erabiltzaile ezarpenak

en: Server settings
eu: Zerbitzailearen ezarpenak

en: New user: %name (%email).
eu: Erabiltzaile berria: %name (%email).
