OAuth2 Authentication (7.x-1.0) - en to he translation catalogue (6 entries)

en: Save configuration
he: שמירת תצורה

en: The configuration options have been saved.
he: ההגדרות נשמרו.

en: edit
he: עריכה

en: User settings
he: הגדרות משתמש

en: Server settings
he: הגדרות שרת

en: New user: %name (%email).
he: משתמש חדש: %name (%email).
