OAuth2 Authentication (7.x-1.0) - en to hi translation catalogue (6 entries)

en: Save configuration
hi: नये संरुप को संरक्षित करें।

en: The configuration options have been saved.
hi: विन्यास विकल्प सेव कर लिए गया है।

en: edit
hi: संपादन करें

en: Client ID
hi: ग्राहक ID

en: User settings
hi: सदस्य संचालन निर्देश

en: Server settings
hi: सर्वर सेटिंग
