OAuth2 Authentication (7.x-1.0) - en to kk translation catalogue (6 entries)

en: Save configuration
kk: Конфигурацияны сақтау

en: The configuration options have been saved.
kk: Конфигурация сақталды

en: edit
kk: түзету

en: User settings
kk: Қолданушы теңшелімдері

en: Server settings
kk: Сервер баптамалары

en: New user: %name (%email).
kk: Жаңа пайдаланушы: %name (%email).
