OAuth2 Authentication (7.x-1.0) - en to pl translation catalogue (8 entries)

en: Save configuration
pl: Zapisz konfigurację

en: Miscellaneous settings
pl: Różne ustawienia

en: The configuration options have been saved.
pl: Konfiguracja została zapisana.

en: edit
pl: edytuj

en: User settings
pl: Ustawienia dotyczące użytkowników

en: Server settings
pl: Ustawienia serwera

en: Scope
pl: Zasięg

en: New user: %name (%email).
pl: Nowy użytkownik: %name (%email).
