OAuth2 Authentication (7.x-1.0) - en to ru translation catalogue (9 entries)

en: Save configuration
ru: Сохранить конфигурацию

en: Miscellaneous settings
ru: Разные настройки

en: The configuration options have been saved.
ru: Настройки конфигурации были успешно сохранены.

en: edit
ru: изменить

en: Client ID
ru: ID клиента

en: User settings
ru: Настройки пользователя

en: Server settings
ru: Настройки сервера

en: Scope
ru: Ограничение

en: New user: %name (%email).
ru: Новый пользователь: %name (%email).
