OAuth2 Authentication (7.x-1.0) - en to sl translation catalogue (6 entries)

en: Save configuration
sl: Shrani nastavitve

en: The configuration options have been saved.
sl: Konfiguracijske možnosti so bile shranjene.

en: edit
sl: uredi

en: User settings
sl: Nastavitve uporabnika

en: Server settings
sl: Nastavitve strežnika

en: New user: %name (%email).
sl: Nov uporabnik: %name (%email).
