OAuth2 Authentication (7.x-1.0) - en to sv translation catalogue (9 entries)

en: Save configuration
sv: Spara konfiguration

en: Miscellaneous settings
sv: Övriga inställningar

en: The configuration options have been saved.
sv: Inställningarna har sparats.

en: edit
sv: redigera

en: Client ID
sv: Klient ID

en: User settings
sv: Användarinställningar

en: Server settings
sv: Inställningar för servern

en: Scope
sv: Omfattning

en: New user: %name (%email).
sv: Ny användare: %name (%email).
