OAuth2 Authentication (7.x-1.1) - en to ar translation catalogue (6 entries)

en: Save configuration
ar: حفظ الإعدادات

en: The configuration options have been saved.
ar: تم حفظ خيارات الضبط.

en: edit
ar: تحرير

en: User settings
ar: إعدادات المستخدم

en: Server settings
ar: إعدادات الخادم

en: New user: %name (%email).
ar: مستخدم جديد: %name‏ (%email).
