OAuth2 Authentication (7.x-1.1) - en to fr translation catalogue (9 entries)

en: Save configuration
fr: Enregistrer la configuration

en: Miscellaneous settings
fr: Paramètres divers

en: The configuration options have been saved.
fr: Les options de configuration ont été enregistrées.

en: edit
fr: modifier

en: Client ID
fr: Identifiant (ID) de client

en: User settings
fr: Paramètres des utilisateurs

en: Server settings
fr: Paramètres du serveur

en: Scope
fr: Étendue

en: New user: %name (%email).
fr: Nouvel utilisateur : %name (%email).
