OAuth2 Authentication (7.x-1.1) - en to it translation catalogue (7 entries)

en: Save configuration
it: Salva configurazione

en: The configuration options have been saved.
it: Le opzioni di configurazione sono state salvate.

en: edit
it: modifica

en: User settings
it: Impostazioni utente

en: Server settings
it: Impostazioni server

en: Scope
it: Portata

en: New user: %name (%email).
it: Nuovo utente: %name (%email).
