OAuth2 Authentication (7.x-1.1) - en to ja translation catalogue (7 entries)

en: Save configuration
ja: 構成を保存

en: The configuration options have been saved.
ja: 設定オプションが保存されました。

en: edit
ja: 編集

en: User settings
ja: ユーザーの設定

en: Server settings
ja: サーバーの設定

en: Scope
ja: スコープ

en: New user: %name (%email).
ja: 新規ユーザー: %name (%email)
