OAuth2 Authentication (7.x-1.1) - en to lv translation catalogue (7 entries)

en: Save configuration
lv: Saglabāt konfigurāciju

en: The configuration options have been saved.
lv: Konfigurācijas opcijas ir saglabātas.

en: edit
lv: labot

en: Client ID
lv: Klienta ID

en: User settings
lv: Lietotāju iestatījumi

en: Server settings
lv: Servera iestatījumi

en: New user: %name (%email).
lv: Jauns lietotājs: %name (%email).
