OAuth2 Authentication (7.x-1.1) - en to nn translation catalogue (6 entries)

en: Save configuration
nn: Lagre oppsett

en: The configuration options have been saved.
nn: Oppsettet er lagra.

en: edit
nn: endre

en: User settings
nn: Brukarinnstillingar

en: Server settings
nn: Tenarinnstillingar

en: New user: %name (%email).
nn: Ny brukar: %name (%email).
