OAuth2 Authentication (7.x-1.1) - en to sq translation catalogue (5 entries)

en: Save configuration
sq: Ruaj konfigurimin

en: The configuration options have been saved.
sq: Opsionet e konfigurimit u ruajtën.

en: edit
sq: ndrysho

en: User settings
sq: Rregullimet e përdoruesit

en: Server settings
sq: Parametrat e Serverit
