OAuth2 Authentication (7.x-1.1) - en to te translation catalogue (5 entries)

en: Save configuration
te: స్వరూపణాన్ని భద్రపరచు

en: edit
te: మార్చు

en: User settings
te: వాడుకరి అమరికలు

en: Server settings
te: సర్వరు అమరికలు

en: New user: %name (%email).
te: కొత్త వాడుకరి: %name (%email).
