OAuth2 Authentication (7.x-1.1) - en to uk translation catalogue (10 entries)

en: Save configuration
uk: Зберегти конфігурацію

en: Miscellaneous settings
uk: Різні налаштування

en: The configuration options have been saved.
uk: Параметри конфігурації були успішно збережені.

en: edit
uk: редагувати

en: Client ID
uk: ID клієнта

en: User settings
uk: Налаштування користувача

en: Server settings
uk: Параметри сервера

en: Scope
uk: Область

en: New user: %name (%email).
uk: Новий користувач: %name %email.

en: Client secret
uk: Пароль клієнта
