OAuth2 Authentication (7.x-1.0) - en to sk translation catalogue (7 entries)

en: Save configuration
sk: Uložiť nastavenia

en: The configuration options have been saved.
sk: Nastavenia konfigurácie boli uložené.

en: edit
sk: upraviť

en: User settings
sk: Používateľské nastavenia

en: Server settings
sk: Nastavenia servera

en: Scope
sk: Rozsah

en: New user: %name (%email).
sk: Nový používateľ: %name (%email).
