OAuth2 Login (7.x-1.3) - en to de translation catalogue (6 entries)

en: Enabled
de: Aktiviert

en: Login
de: Anmelden

en: Client ID
de: Client-ID

en: Server URL
de: Server-URL

en: Client secret
de: Client-Geheimnis

en: Skip SSL
de: SSL überspringen
