OAuth2 Mailer (7.x-1.0) - en to af translation catalogue (9 entries)

en: Operations
af: Aksies

en: Subject
af: Onderwerp

en: Yes
af: Ja

en: No
af: Nee

en: Message
af: Boodskap

en: Weight
af: Gewig

en: Settings
af: Verstellings

en: Name
af: Naam

en: To
af: Aan
