OAuth2 Mailer (7.x-1.0) - en to am translation catalogue (8 entries)

en: Operations
am: ክወናዎች

en: Subject
am: ዓርእስት

en: Yes
am: እሺ

en: No
am: እምቢ

en: Message
am: መልእክት

en: Weight
am: ክብደት

en: Settings
am: ቅንብሮች

en: Name
am: ስም
