OAuth2 Mailer (7.x-1.0) - en to ast translation catalogue (9 entries)

en: Operations
ast: Operaciones

en: Subject
ast: Asuntu

en: Yes
ast: Sí

en: No
ast: Non

en: Message
ast: Mensax

en: Weight
ast: Pesu

en: Settings
ast: Preferencies

en: Name
ast: Nome

en: To
ast: Pa
