OAuth2 Mailer (7.x-1.0) - en to cs translation catalogue (14 entries)

en: Operations
cs: Operace

en: Subject
cs: Předmět

en: Yes
cs: Ano

en: No
cs: Ne

en: Message
cs: Zpráva

en: Weight
cs: Váha

en: Settings
cs: Nastavení

en: Name
cs: Jméno

en: To
cs: Komu

en: Address
cs: Adresa

en: Authentication
cs: Ověření

en: Available
cs: K dispozici

en: close
cs: zavřít

en: Send mail
cs: Poslat e-mail
