OAuth2 Mailer (7.x-1.0) - en to el translation catalogue (12 entries)

en: Operations
el: Λειτουργίες

en: Subject
el: Θέμα

en: Yes
el: Ναι

en: No
el: Όχι

en: Message
el: Μήνυμα

en: Weight
el: Βάρος

en: Settings
el: Ρυθμίσεις

en: Name
el: Όνομα

en: To
el: Προς

en: Address
el: Διεύθυνση

en: Authentication
el: Πιστοποίηση

en: Available
el: Διαθέσιμο
