OAuth2 Mailer (7.x-1.0) - en to eo translation catalogue (10 entries)

en: Operations
eo: Operacioj

en: Subject
eo: Temo

en: Yes
eo: Jes

en: No
eo: Ne

en: Message
eo: Mesaĝo

en: Weight
eo: Pezo

en: Settings
eo: Agordoj

en: Name
eo: Nomo

en: To
eo: Al

en: Google
eo: Guglo
