OAuth2 Mailer (7.x-1.0) - en to et translation catalogue (12 entries)

en: Operations
et: Toimingud

en: Subject
et: Teema

en: Yes
et: Jah

en: No
et: Ei

en: Message
et: Teade

en: Weight
et: Kaal

en: Settings
et: Seaded

en: Name
et: Nimi

en: To
et: Kellele

en: Address
et: Aadress

en: Authentication
et: Autentimine

en: Available
et: Saadaval
