OAuth2 Mailer (7.x-1.0) - en to eu translation catalogue (11 entries)

en: Operations
eu: Eragiketak

en: Subject
eu: Gaia

en: Yes
eu: Bai

en: No
eu: Ez

en: Message
eu: Mezua

en: Weight
eu: Pisua

en: Settings
eu: Ezarpenak

en: Name
eu: Izena

en: To
eu: Nori

en: Address
eu: Helbidea

en: Available
eu: Gaituta
