OAuth2 Mailer (7.x-1.0) - en to hu translation catalogue (16 entries)

en: Operations
hu: Műveletek

en: Subject
hu: Tárgy

en: Yes
hu: Igen

en: No
hu: Nem

en: Message
hu: Üzenet

en: Weight
hu: Súly

en: Settings
hu: Beállítások

en: Name
hu: Név

en: To
hu: Hova

en: Address
hu: Cím

en: Authentication
hu: Azonosítás

en: SMTP Error: Could not authenticate.
hu: SMTP hiba: Nem lehet elvégezni az azonosítást.

en: Available
hu: Elérhető

en: SMTP server
hu: SMTP kiszolgáló

en: close
hu: bezárás

en: Send mail
hu: Levél küldése
