OAuth2 Mailer (7.x-1.0) - en to id translation catalogue (12 entries)

en: Operations
id: Operasi-operasi

en: Subject
id: Judul

en: Yes
id: Ya

en: No
id: Tidak

en: Message
id: Pesan

en: Weight
id: Bobot

en: Settings
id: Pengaturan

en: Name
id: Nama

en: To
id: Untuk

en: Address
id: Alamat

en: Authentication
id: Autentikasi

en: Available
id: Ketersediaan
