OAuth2 Mailer (7.x-1.0) - en to kn translation catalogue (14 entries)

en: Operations
kn: ಕ್ರಿಯೆ

en: Subject
kn: ವಿಷಯ

en: Yes
kn: ಸರಿ

en: No
kn: ಇಲ್ಲ

en: Message
kn: ಸಂದೇಶ

en: Weight
kn: ತೂಕ

en: Settings
kn: ಸಿದ್ಧತೆಗಳು

en: Name
kn: ಹೆಸರು

en: To
kn: ಗೆ

en: Address
kn: ವಿಳಾಸ

en: Google
kn: ಗೂಗಲ್

en: Authentication
kn: ದೃಢೀಕರಣ

en: Available
kn: ಲಭ್ಯ

en: close
kn: ಮುಚ್ಚು
